$ 5.6767 TL
€ 6.2989 TL
Yardımcı Bilgiler

Nasıl Rezervasyon Yapılabilir ? 
Rezervasyon işlemi 4 basit adımdan oluşmaktadır.

- Birinci adım; Kiralanacak yer ve tarih seçimi,

- İkinci adım; Araç seçimi, 

- Üçüncü adı; kişisel iletişim bilgilerinizin girilmesi,

- ördüncü adım; rezervasyon onayı  ile formun gönderilmesi sonrasında rezervasyon işleminiz tamamlanır.

Ayrıca telefon ya da faks ile de rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Rezervasyonu Yapılmış Araç Nasıl Teslim Alınabilir ? 
Araç, eğer " Havalimanında Teslim " koşuluyla rezerve edilmiş ise, ZOOM RENT A CAR   personeli, sizi havaalanınında geleceğiniz terminalin yolcu çıkış kapısında adınızın yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacaktır. Rezervasyon otel ya da herhangi bir adreste teslimat olarak yapılmışsa, ZOOM RENT A CAR personeli belirtilen adreste araç teslimini yapacaktır. 

Araç Kiralama Fiyatları Neleri Kapsar ? 
Şehir merkezi içindeki oteller ve havalimanına araç teslim alma ve bırakma ücretsizdir. 

Sitemizde belirtilen tüm fiyatlara araçların muafiyetli sigorta ve kasko ücretleri dahildir. Sitemiz aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonucunda belirtilen ücret sabitlenir ve hiçbir şekilde sonradan ek bir ücret talep edilmez. Sitemizdeki fiyatlar herzaman günceldir ve istediğiniz tarihe istediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yapıldıktan sonra sitemiz de olası bir  fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz. Bu yüzden erken rezervasyon yapmanız her zaman sizin için daha faydalı olacaktır. 


Ödeme Nasıl Yapılır ? 
Aracı size teslim eden personelimize, TL, Euro veya Amerikan doları ile ya da Visa veya Master Card kredi kartınız ile makbuz karşılıgı ödeme yapabilirsiniz. .

Rezervasyonumu Nasıl İptal Edebilirim ? 
Aracı alış tarihinizden en az 1 hafta öncesine kadar iptal gerekçesi belirtmeksizin e-posta ile rezervasyonunuzu iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. 

Araç Arızalanırsa Ne Olur ? 
Seyahatinizde teknik problemlerle karşılaşmamanız için araçların periyodik bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Buna rağmen; bir problem olduğu takdirde, sorunun en kısa zamanda çözülmesi ZOOM RENT A CAR garantisi altındadır.. 24 saat aşan durumlarda, aracınız başka bir araçla değiştirilir. 

Acil Durumlarda  ZOOM RENT A CAR ile Nasıl İletişim Kurulabilir? 
Çagrı merkezimizde de  7 gün 24 saat  nöbetçi personelimiz mevcuttur . +90 212 465 0 600-444 2 721

 

Kaza Durumunda Ne Yapılmalıdır ? 
Araç hareket ettirilmeden, 155 den trafik polisine ulaşılmalıdır. Trafik, alkol raporu ve kazaya karışan diger araçların trafik sigortalarının fotokopileri alınmalıdır. 

Kiralanan Araç, Başkası Tarafından Kullanılabilir mi ? 
Aracı kullanacak diğer kişilerinde, aracı kiralayan gibi sözleşmeyi imzalaması ve ehliyetinin fotokopisini vermesi gerekmektedir.

 

Copyright © 2017 Zoomcar. Her hakkı saklıdır.