$ 5.7794 TL
€ 6.4318 TL
Araç Kiralama Koşulları

EHLİYET VE YAŞ 
Kiracının kira sözleşmesi sırasında  23 yaşını doldurmuş, yerli veya geçerli uluslararası  en az 2 yılık ehliyete sahip olması gerekmektedir. 
 
KİRALAMA SÜRESİ 
En az  1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR 
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. Aylık kiralamalarda Km sınırı YOKTUR. Günlük kiralamalar Km sınırı YOKTUR
ÖDEME VE DEPOZİT 
Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam araç kira bedeli tahsil edilir. Araç tesliminde Kiralayan aktif bir Kredi Kartını beyan etmek zorundadır. Araç Kira başlangıcında araç marka/modeline  baklılarak 1000TL  ve üzeri Nakit depozito alınır ve kiralama sona erdikten 21 Gün sonra iade edilir.

SİGORTA 


TESLİM VE BIRAKMA 
Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda ZOOM RENT A CAR personeli sizi karşılar ve aracınızı teslim eder.

TRAFİK CEZALARI 
OGS-HGS geçişleri ve trafik cezalarının tamamı müşteriye aittir. Bu cezalar şirkete daha sonra tebliğ edilse dahi müşteri kiralama dönemi içerisindeki OGS-HGS gişeleri ve tüm trafik cezalarından bizzat sorumludur. 

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz

Araç Teslim ve İade Şartları

Kiralık aracı  Zoom ofislerinden teslim alıp /iade edebilirsiniz. Ancak şehir sınırları dışına teslimat ve iade yapılacaksa, en yakın Zoom ofisinden kilometre başına 1,5TL ücret alınır. 

Geç İade: Araç kontratta belirtilen iade saatinden daha sonra döndüğünde, 1 saate kadar olan gecikmelerde önceden haber verilip tarafımızdan onaylandığında ek ücret alınmaz. 1 saat veya daha üstü gecikmelerde her gecikilen saat için saat başına günlük kiralama ücretinin 1/5 i kadar ek ücret tahsil edilir. 3 saat ve üzeri gecikmelerde ekstra gün ücreti tahsil edilir. Kiralayan haber vermeksizin aracı geç iade edemez ve ilgili ofisin onayı olmadan kira süresini uzatamaz. Zoom Rent A Car aracı bir sonraki rezervasyona hazır etmesi gerektiği durumlarda kira uzatmayı onaylamama hakkını saklı tutar.

Erken İade: Kiralama kontratında yazılı dönüş/iade saatinden erken dönen kiralık araçlarda ücret iadesi yapılmaz.

Copyright © 2017 Zoomcar. Her hakkı saklıdır.