$ 18.6479 TL
€ 19.5727 TL
Kiralama Koşulları

EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında 23 yaşını doldurmuş, yerli veya geçerli uluslararası en az 2 yılık ehliyete sahip olması gerekmektedir.

KİRALAMA SÜRESİ

En az 2 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR

Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) muafiyetli rent a car sigortası günlük Kiralamalar da 250 KM Aylık kiralamalr da 5000 km kullmanım hakkı dahildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. 

ÖDEME 

Araç tesliminde nakit veya Kredi Kartı ile toplam araç kira bedeli tahsil edilir. Araç tesliminde Kiralayan aktif bir Kredi Kartını beyan etmek zorundadır. Araç Kira başlangıcında kiralama bedeli hariç 1.000TL provizyon alınır.

SİGORTA

 

TESLİM VE BIRAKMA

Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda COMET RENT A CAR personeli sizi karşılar ve aracınızı teslim eder.

Trafik Cezaları/HGS/OGS

Trafik cezaları Sözleşme sürecinde her türlü trafik cezasından ve hukuki faizlerinden kiracı sorumludur.

Hgs kullanımı geçişiniz kadar ücrendirilir.

Ogs kullanımı geçişiniz kadar ücrendirilir.

Sınır Ötesi Seyahat

Kiraladığınız araçla Türkiye sınırları dışınına çıkmak kesinlikle yasaktır.

Araç Teslim ve İade Şartları

Kiralık aracı şehirlerde ofisimiz veya adresinizden, havaalanlarından teslim/iade yapabilirsiniz. Şehir sınırları dışında teslimat ve iade yapılacaksa, en yakın Comet ofisinden kilometre başına 1,2 TL ücret alınır.

Geç İade: Araç kontratta belirtilen iade saatinden daha sonra döndüğünde, 1 saate kadar olan gecikmelerde önceden haber verilip tarafımızdan onaylandığında ek ücret alınmaz. 1 saat veya daha üstü gecikmelerde her gecikilen saat için saat başına günlük kiralama ücretinin 1/5 i kadar ek ücret tahsil edilir. 5 saat ve üzeri gecikmelerde ekstra gün ücreti tahsil edilir. Kiralayan haber vermeksizin aracı geç iade edemez ve ilgili ofisin onayı olmadan kira süresini uzatamaz. Comet Rent A Car aracı bir sonraki rezervasyona hazır etmesi gerektiği durumlarda kira uzatmayı onaylamama hakkını saklı tutar.

Yakıt Politikası

Araç boş depo ile teslim edilir ve boş olarak teslim alınır.
Depoda bırakılan ve kullanılmayan yakıtlar için geri ödeme yapılmayacaktır.

Rezervasyon Değişikliği

Kira süresi başlamadan önce, istenildiği taktirde dilediginiz zaman rezervasyon değişikliği  talebiniz yerine getirilir.

Erken İade: Kiralama kontratında yazılı dönüş/iade saatinden erken dönen kiralık araçlarda ücret iadesi yapılmaz.

Araç Kiracıya teslim edilmeden önce Kiracının finansal analizleri (Findeks v.b), Kiraya Veren tarafından sorgulanacaktır. Kiracı tarafından bu sorgulamaya müsaade edilmemesi ve/veya Kiracının finansal analiz sonucu Replease araç kiralama şartlarını karşılamadığı taktirde Kiracı tarafından rezervasyon yapılmış olsa dahi Kiraya Veren Kiracıya araç teslimi ve kiralama işlemini yapmayacaktır. Kiracı bu durum nedeniyle hiçbir hak talebinde bulunmayacağını ve Kiraya Vereni araç teslimine zorlamayacağını peşinen kabul beyan ve taahhüt eder.

Copyright © 2017 Zoomcar. Her hakkı saklıdır.